WTA Wuhan
Thursday, 15 October 2026
Ashlyn Krueger vs Iga Swiatek – WTA Wuhan, 15 Oct 2026
PodlogaHard
FormatBest of 3
RemiSingles
Zakazano15 Oct · 12:00 BST
TurWTA
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
12%
88%
Naš izbor Iga Swiatek High pouzdanost
- Swiatek is ranked 9th vs Krueger's 68th.
- Swiatek's Elo is 2099 vs Krueger's 1792.
- Swiatek has a 28-9 hard court record vs Krueger's 6-8.
Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.
Igrači
AK
Ashlyn Krueger
United States · WTA- Rang-lista
- #68 (↓)
- Bodovi na rang-listi
- 962
- Starost
- 22 (7 maj 2004)
- Igra
- Desnoruki
- Najbolji plasman u karijeri
- #29
- 2026 pobeda-poraz
- 8–12
- Na hard
- 6–8
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1792 (hard 1703)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 68%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 53%
- Mečevi u evidenciji
- 73
Iga Swiatek
Poland · WTA- Rang-lista
- #9
- Bodovi na rang-listi
- 3,999
- Starost
- 25 (31 maj 2001)
- Igra
- Desnoruki
- Najbolji plasman u karijeri
- #1
- 2026 pobeda-poraz
- 39–15
- Na hard
- 28–9
- 2026 titula
- 1
- Elo rejting
- 2099 (hard 2061)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 72%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 50%
- Mečevi u evidenciji
- 107
SerbianSport pogled
Rang-lista, Elo i forma uporedoPrednostIga Swiatekvodi u 5 od 6 kriterijuma
Ashlyn KruegerIga Swiatek
#68Rang-lista#9
1792Elo rejting2099
1703Elo na hard2061
40%2026 procenat pobeda72%
68%Osvojeni taj-brejkovi72%
53%Osvojeni odlučujući setovi50%
Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.