Preskoči na sadržaj
SerbianSport
WTA Wuhan Thursday, 15 October 2026

Ashlyn Krueger vs Iga Swiatek – WTA Wuhan, 15 Oct 2026

Ashlyn Krueger Rangiran br. 68
12:00 Thu 15 Oct · ne pre 12:00
Iga Swiatek Rangiran br. 9
PodlogaHard FormatBest of 3 RemiSingles Zakazano15 Oct · 12:00 BST TurWTA

SerbianSport prognoza

Verovatnoća pobede
12% Ashlyn Krueger
Naš izbor 88% Iga Swiatek

Naš izbor Iga Swiatek High pouzdanost

  • Swiatek is ranked 9th vs Krueger's 68th.
  • Swiatek's Elo is 2099 vs Krueger's 1792.
  • Swiatek has a 28-9 hard court record vs Krueger's 6-8.

Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.

Igrači

AK

Ashlyn Krueger

United States · WTA
Rang-lista
#68 (↓)
Bodovi na rang-listi
962
Starost
22 (7 maj 2004)
Igra
Desnoruki
Najbolji plasman u karijeri
#29
2026 pobeda-poraz
8–12
Na hard
6–8
2026 titula
0
Elo rejting
1792 (hard 1703)
Osvojeni taj-brejkovi
68%
Osvojeni odlučujući setovi
53%
Mečevi u evidenciji
73

Iga Swiatek

Poland · WTA
Rang-lista
#9
Bodovi na rang-listi
3,999
Starost
25 (31 maj 2001)
Igra
Desnoruki
Najbolji plasman u karijeri
#1
2026 pobeda-poraz
39–15
Na hard
28–9
2026 titula
1
Elo rejting
2099 (hard 2061)
Osvojeni taj-brejkovi
72%
Osvojeni odlučujući setovi
50%
Mečevi u evidenciji
107
Kompletan profil

SerbianSport pogled

Rang-lista, Elo i forma uporedo

PrednostIga Swiatekvodi u 5 od 6 kriterijuma

Ashlyn KruegerIga Swiatek
#68Rang-lista#9
1792Elo rejting2099
1703Elo na hard2061
40%2026 procenat pobeda72%
68%Osvojeni taj-brejkovi72%
53%Osvojeni odlučujući setovi50%

Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.