Preskoči na sadržaj
SerbianSport
WTA Wuhan Friday, 16 October 2026

Ann Li vs Iga Swiatek – WTA Wuhan, 16 Oct 2026

Ann Li Rangiran br. 31
12:00 Fri 16 Oct · ne pre 12:00
Iga Swiatek Rangiran br. 9
PodlogaHard FormatBest of 3 RemiSingles Zakazano16 Oct · 12:00 BST TurWTA

SerbianSport prognoza

Verovatnoća pobede
12% Ann Li
Naš izbor 88% Iga Swiatek

Naš izbor Iga Swiatek High pouzdanost

  • Swiatek is ranked 9th vs Li's 31st.
  • Swiatek has a 28-9 hard court record this season vs Li's 12-14.
  • Swiatek's hard court Elo is 2061 vs Li's 1756.

Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.

Igrači

AL

Ann Li

United States · WTA
Rang-lista
#31 (↑)
Bodovi na rang-listi
1,648
Starost
26 (26 jun 2000)
Igra
Desnoruki
Najbolji plasman u karijeri
#29
2026 pobeda-poraz
23–23
Na hard
12–14
2026 titula
0
Elo rejting
1806 (hard 1756)
Osvojeni taj-brejkovi
65%
Osvojeni odlučujući setovi
53%
Mečevi u evidenciji
85

Iga Swiatek

Poland · WTA
Rang-lista
#9
Bodovi na rang-listi
3,999
Starost
25 (31 maj 2001)
Igra
Desnoruki
Najbolji plasman u karijeri
#1
2026 pobeda-poraz
39–15
Na hard
28–9
2026 titula
1
Elo rejting
2099 (hard 2061)
Osvojeni taj-brejkovi
72%
Osvojeni odlučujući setovi
50%
Mečevi u evidenciji
107
Kompletan profil

SerbianSport pogled

Rang-lista, Elo i forma uporedo

PrednostIga Swiatekvodi u 5 od 6 kriterijuma

Ann LiIga Swiatek
#31Rang-lista#9
1806Elo rejting2099
1756Elo na hard2061
50%2026 procenat pobeda72%
65%Osvojeni taj-brejkovi72%
53%Osvojeni odlučujući setovi50%

Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.