WTA Ningbo
Saturday, 17 October 2026
Anna Bondar vs Aliaksandra Sasnovich – WTA Ningbo, 17 Oct 2026
Anna Bondar Rangiran br. 66
0–0
4-0 3-0
Set 2
15 – 30
Aliaksandra Sasnovich Rangiran br. 118 · servira
PodlogaHard
FormatBest of 3
RemiSingles · qualifying
Zakazano17 Oct · 07:25 BST
TurWTA
Set po set
Ažurira se na svakih nekoliko minuta| Igrač | Set 1 | Set 2 | Poeni | Setovi |
|---|---|---|---|---|
| Anna Bondar | 4 | 3 | 15 | 0 |
| Aliaksandra Sasnovich | 0 | 0 | 30 | 0 |
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
Naš izbor
55%
Anna Bondar
55%
45%
Naš izbor Anna Bondar Low pouzdanost
- Bondar ranked 66 vs Sasnovich 118
- Bondar Elo 1758 vs Sasnovich 1702
- Bondar tiebreaks won 91% vs Sasnovich 63%
Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.
Igrači
AB
Anna Bondar
Hungary · WTA- Rang-lista
- #66 (↑)
- Bodovi na rang-listi
- 974
- Starost
- 29 (27 maj 1997)
- Igra
- Desnoruki
- Najbolji plasman u karijeri
- #50
- 2026 pobeda-poraz
- 32–26
- Na hard
- 14–14
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1758 (hard 1693)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 91%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 46%
- Mečevi u evidenciji
- 94
AS
Aliaksandra Sasnovich
Belarus · WTA- Rang-lista
- #118 (↓)
- Bodovi na rang-listi
- 626
- Starost
- 32 (22 mar 1994)
- Igra
- Desnoruki
- Najbolji plasman u karijeri
- #29
- 2026 pobeda-poraz
- 27–22
- Na hard
- 17–13
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1702 (hard 1669)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 63%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 60%
- Mečevi u evidenciji
- 91
SerbianSport pogled
Rang-lista, Elo i forma uporedoPrednostAnna Bondarvodi u 4 od 6 kriterijuma
Anna BondarAliaksandra Sasnovich
#66Rang-lista#118
1758Elo rejting1702
1693Elo na hard1669
55%2026 procenat pobeda55%
91%Osvojeni taj-brejkovi63%
46%Osvojeni odlučujući setovi60%
Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.