Preskoči na sadržaj
SerbianSport
WTA Ningbo Saturday, 17 October 2026

Anna Bondar vs Aliaksandra Sasnovich – WTA Ningbo, 17 Oct 2026

Anna Bondar Rangiran br. 66
0–0 4-0 3-0 Set 2 15 – 30
Aliaksandra Sasnovich Rangiran br. 118 · servira
PodlogaHard FormatBest of 3 RemiSingles · qualifying Zakazano17 Oct · 07:25 BST TurWTA

Set po set

Ažurira se na svakih nekoliko minuta
IgračSet 1Set 2PoeniSetovi
Anna Bondar 4 3 15 0
Aliaksandra Sasnovich 0 0 30 0

SerbianSport prognoza

Verovatnoća pobede
Naš izbor 55% Anna Bondar
45% Aliaksandra Sasnovich

Naš izbor Anna Bondar Low pouzdanost

  • Bondar ranked 66 vs Sasnovich 118
  • Bondar Elo 1758 vs Sasnovich 1702
  • Bondar tiebreaks won 91% vs Sasnovich 63%

Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.

Igrači

AB

Anna Bondar

Hungary · WTA
Rang-lista
#66 (↑)
Bodovi na rang-listi
974
Starost
29 (27 maj 1997)
Igra
Desnoruki
Najbolji plasman u karijeri
#50
2026 pobeda-poraz
32–26
Na hard
14–14
2026 titula
0
Elo rejting
1758 (hard 1693)
Osvojeni taj-brejkovi
91%
Osvojeni odlučujući setovi
46%
Mečevi u evidenciji
94
AS

Aliaksandra Sasnovich

Belarus · WTA
Rang-lista
#118 (↓)
Bodovi na rang-listi
626
Starost
32 (22 mar 1994)
Igra
Desnoruki
Najbolji plasman u karijeri
#29
2026 pobeda-poraz
27–22
Na hard
17–13
2026 titula
0
Elo rejting
1702 (hard 1669)
Osvojeni taj-brejkovi
63%
Osvojeni odlučujući setovi
60%
Mečevi u evidenciji
91

SerbianSport pogled

Rang-lista, Elo i forma uporedo

PrednostAnna Bondarvodi u 4 od 6 kriterijuma

Anna BondarAliaksandra Sasnovich
#66Rang-lista#118
1758Elo rejting1702
1693Elo na hard1669
55%2026 procenat pobeda55%
91%Osvojeni taj-brejkovi63%
46%Osvojeni odlučujući setovi60%

Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.