Challenger Jinan
Wednesday, 14 October 2026
Martin Landaluce vs Jie Cui – Challenger Jinan, 14 Oct 2026
Martin Landaluce Rangiran br. 73
1–0
6-0 4-0
Set 2
30 – 40
Jie Cui Rangiran br. 420 · servira
PodlogaHard
FormatBest of 3
RemiSingles
Zakazano14 Oct · 05:55 BST
TurCHALLENGER
Set po set
Ažurira se na svakih nekoliko minuta| Igrač | Set 1 | Set 2 | Poeni | Setovi |
|---|---|---|---|---|
| Martin Landaluce | 6 | 4 | 30 | 1 |
| Jie Cui | 0 | 0 | 40 | 0 |
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
Naš izbor
88%
Martin Landaluce
88%
12%
Naš izbor Martin Landaluce High pouzdanost
- Landaluce ranked 73 vs Cui 420.
- Landaluce Elo 1668 vs Cui 1360.
- Landaluce hard Elo 1625 vs Cui 1340.
Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.
Igrači
ML
Martin Landaluce
Spain · ATP- Rang-lista
- #73 (↓)
- Bodovi na rang-listi
- 797
- Starost
- 20 (8 jan 2006)
- Igra
- Desnoruki, Dvoručni bekhend
- Najbolji plasman u karijeri
- #55
- 2026 pobeda-poraz
- 28–27
- Na hard
- 14–15
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1668 (hard 1625)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 72%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 55%
- Mečevi u evidenciji
- 238
JC
Jie Cui
China · ATP- Rang-lista
- #420 (↓)
- Bodovi na rang-listi
- 118
- Starost
- 28 (24 jan 1998)
- Igra
- Desnoruki, Dvoručni bekhend
- Najbolji plasman u karijeri
- #280
- 2026 pobeda-poraz
- 23–21
- Na hard
- 23–20
- 2026 titula
- 1
- Elo rejting
- 1360 (hard 1340)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 89%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 52%
- Mečevi u evidenciji
- 332
SerbianSport pogled
Rang-lista, Elo i forma uporedoPrednostMartin Landalucevodi u 4 od 6 kriterijuma
Martin LandaluceJie Cui
#73Rang-lista#420
1668Elo rejting1360
1625Elo na hard1340
51%2026 procenat pobeda52%
72%Osvojeni taj-brejkovi89%
55%Osvojeni odlučujući setovi52%
Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.