Preskoči na sadržaj
SerbianSport
Challenger Jinan Wednesday, 14 October 2026

Martin Landaluce vs Jie Cui – Challenger Jinan, 14 Oct 2026

Martin Landaluce Rangiran br. 73
1–0 6-0 4-0 Set 2 30 – 40
Jie Cui Rangiran br. 420 · servira
PodlogaHard FormatBest of 3 RemiSingles Zakazano14 Oct · 05:55 BST TurCHALLENGER

Set po set

Ažurira se na svakih nekoliko minuta
IgračSet 1Set 2PoeniSetovi
Martin Landaluce 6 4 30 1
Jie Cui 0 0 40 0

SerbianSport prognoza

Verovatnoća pobede
Naš izbor 88% Martin Landaluce
12% Jie Cui

Naš izbor Martin Landaluce High pouzdanost

  • Landaluce ranked 73 vs Cui 420.
  • Landaluce Elo 1668 vs Cui 1360.
  • Landaluce hard Elo 1625 vs Cui 1340.

Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.

Igrači

ML

Martin Landaluce

Spain · ATP
Rang-lista
#73 (↓)
Bodovi na rang-listi
797
Starost
20 (8 jan 2006)
Igra
Desnoruki, Dvoručni bekhend
Najbolji plasman u karijeri
#55
2026 pobeda-poraz
28–27
Na hard
14–15
2026 titula
0
Elo rejting
1668 (hard 1625)
Osvojeni taj-brejkovi
72%
Osvojeni odlučujući setovi
55%
Mečevi u evidenciji
238
JC

Jie Cui

China · ATP
Rang-lista
#420 (↓)
Bodovi na rang-listi
118
Starost
28 (24 jan 1998)
Igra
Desnoruki, Dvoručni bekhend
Najbolji plasman u karijeri
#280
2026 pobeda-poraz
23–21
Na hard
23–20
2026 titula
1
Elo rejting
1360 (hard 1340)
Osvojeni taj-brejkovi
89%
Osvojeni odlučujući setovi
52%
Mečevi u evidenciji
332

SerbianSport pogled

Rang-lista, Elo i forma uporedo

PrednostMartin Landalucevodi u 4 od 6 kriterijuma

Martin LandaluceJie Cui
#73Rang-lista#420
1668Elo rejting1360
1625Elo na hard1340
51%2026 procenat pobeda52%
72%Osvojeni taj-brejkovi89%
55%Osvojeni odlučujući setovi52%

Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.