Challenger Fort Worth
Monday, 19 October 2026
Erik Arutiunian vs Spencer Johnson – Challenger Fort Worth, 19 Oct 2026
Erik Arutiunian Rangiran br. 591
0–0
3-0 3-0
Set 2
0 – 15
Spencer Johnson Rangiran br. 443 · servira
PodlogaHard
FormatBest of 3
RemiSingles · qualifying
Zakazano19 Oct · 00:30 BST
TurCHALLENGER
Set po set
Ažurira se na svakih nekoliko minuta| Igrač | Set 1 | Set 2 | Poeni | Setovi |
|---|---|---|---|---|
| Erik Arutiunian | 3 | 3 | 0 | 0 |
| Spencer Johnson | 0 | 0 | 15 | 0 |
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
Naš izbor
55%
Spencer Johnson
45%
55%
Naš izbor Spencer Johnson Low pouzdanost
- Spencer Johnson is ranked 443, higher than Erik Arutiunian's 591.
- Johnson has 111 ranking points, more than Arutiunian's 67.
- Johnson has a higher Elo of 1461, suggesting better recent form.
Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.
Igrači
EA
Erik Arutiunian
Belarus · ATP- Rang-lista
- #591 (↑)
- Bodovi na rang-listi
- 67
- Starost
- 22 (19 okt 2004)
- Igra
- Desnoruki
- Najbolji plasman u karijeri
- #430
- 2025 pobeda-poraz
- 49–22
- Na hard
- 49–22
- 2025 titula
- 1
- Osvojeni taj-brejkovi
- 81%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 58%
- Mečevi u evidenciji
- 201
SJ
Spencer Johnson
United States · ATP- Rang-lista
- #443 (↑)
- Bodovi na rang-listi
- 111
- Starost
- 23 (15 jan 2003)
- Najbolji plasman u karijeri
- #445
- 2025 pobeda-poraz
- 11–9
- Na hard
- 11–9
- 2025 titula
- 0
- Elo rejting
- 1461 (hard 1434)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 82%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 55%
- Mečevi u evidenciji
- 66
SerbianSport pogled
Rang-lista, Elo i forma uporedoErik ArutiunianSpencer Johnson
#591Rang-lista#443
69%2025 procenat pobeda55%
81%Osvojeni taj-brejkovi82%
58%Osvojeni odlučujući setovi55%
Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.