Preskoči na sadržaj
SerbianSport
Challenger Fort Worth Monday, 19 October 2026

Erik Arutiunian vs Spencer Johnson – Challenger Fort Worth, 19 Oct 2026

Erik Arutiunian Rangiran br. 591
0–0 3-0 3-0 Set 2 0 – 15
Spencer Johnson Rangiran br. 443 · servira
PodlogaHard FormatBest of 3 RemiSingles · qualifying Zakazano19 Oct · 00:30 BST TurCHALLENGER

Set po set

Ažurira se na svakih nekoliko minuta
IgračSet 1Set 2PoeniSetovi
Erik Arutiunian 3 3 0 0
Spencer Johnson 0 0 15 0

SerbianSport prognoza

Verovatnoća pobede
45% Erik Arutiunian
Naš izbor 55% Spencer Johnson

Naš izbor Spencer Johnson Low pouzdanost

  • Spencer Johnson is ranked 443, higher than Erik Arutiunian's 591.
  • Johnson has 111 ranking points, more than Arutiunian's 67.
  • Johnson has a higher Elo of 1461, suggesting better recent form.

Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.

Igrači

EA

Erik Arutiunian

Belarus · ATP
Rang-lista
#591 (↑)
Bodovi na rang-listi
67
Starost
22 (19 okt 2004)
Igra
Desnoruki
Najbolji plasman u karijeri
#430
2025 pobeda-poraz
49–22
Na hard
49–22
2025 titula
1
Osvojeni taj-brejkovi
81%
Osvojeni odlučujući setovi
58%
Mečevi u evidenciji
201
SJ

Spencer Johnson

United States · ATP
Rang-lista
#443 (↑)
Bodovi na rang-listi
111
Starost
23 (15 jan 2003)
Najbolji plasman u karijeri
#445
2025 pobeda-poraz
11–9
Na hard
11–9
2025 titula
0
Elo rejting
1461 (hard 1434)
Osvojeni taj-brejkovi
82%
Osvojeni odlučujući setovi
55%
Mečevi u evidenciji
66

SerbianSport pogled

Rang-lista, Elo i forma uporedo
Erik ArutiunianSpencer Johnson
#591Rang-lista#443
69%2025 procenat pobeda55%
81%Osvojeni taj-brejkovi82%
58%Osvojeni odlučujući setovi55%

Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.