ATP Almaty
Saturday, 17 October 2026
Roman Safiullin vs Ilya Ivashka – ATP Almaty, 17 Oct 2026
Roman Safiullin Rangiran br. 79
10:00
Sat 17 Oct · ne pre 10:00
Ilya Ivashka Rangiran br. 237
PodlogaHard · indoor
FormatBest of 3
RemiSingles · qualifying
Zakazano17 Oct · 10:00 BST
TurATP
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
Naš izbor
RS
72%
Roman Safiullin
II
28%
Ilya Ivashka
72%
28%
Naš izbor Roman Safiullin Medium pouzdanost
- Safiullin ranked 79 vs Ivashka 237
- Safiullin Elo 1786 vs Ivashka 1571
- Safiullin hard Elo 1715 vs Ivashka 1548
Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.
Igrači
RS
Roman Safiullin
International · ATP- Rang-lista
- #79 (↑)
- Bodovi na rang-listi
- 744
- Starost
- 29 (7 avg 1997)
- Igra
- Desnoruki
- Najbolji plasman u karijeri
- #36
- 2025 pobeda-poraz
- 13–20
- Na hard
- 9–12
- 2025 titula
- 0
- Elo rejting
- 1786 (hard 1715)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 77%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 55%
- Mečevi u evidenciji
- 650
II
Ilya Ivashka
International · ATP- Rang-lista
- #237 (↑)
- Bodovi na rang-listi
- 241
- Starost
- 32 (24 feb 1994)
- Igra
- Desnoruki
- Najbolji plasman u karijeri
- #40
- 2025 pobeda-poraz
- 12–10
- Na hard
- 11–9
- 2025 titula
- 1
- Elo rejting
- 1571 (hard 1548)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 84%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 53%
- Mečevi u evidenciji
- 595
SerbianSport pogled
Rang-lista, Elo i forma uporedoPrednostRoman Safiullinvodi u 4 od 6 kriterijuma
Roman SafiullinIlya Ivashka
#79Rang-lista#237
1786Elo rejting1571
1715Elo na hard1548
39%2025 procenat pobeda55%
77%Osvojeni taj-brejkovi84%
55%Osvojeni odlučujući setovi53%
Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.