Preskoči na sadržaj
SerbianSport
ATP Almaty Saturday, 17 October 2026

Roman Safiullin vs Ilya Ivashka – ATP Almaty, 17 Oct 2026

Roman Safiullin Rangiran br. 79
10:00 Sat 17 Oct · ne pre 10:00
Ilya Ivashka Rangiran br. 237
PodlogaHard · indoor FormatBest of 3 RemiSingles · qualifying Zakazano17 Oct · 10:00 BST TurATP

SerbianSport prognoza

Verovatnoća pobede
Naš izbor RS 72% Roman Safiullin
II 28% Ilya Ivashka

Naš izbor Roman Safiullin Medium pouzdanost

  • Safiullin ranked 79 vs Ivashka 237
  • Safiullin Elo 1786 vs Ivashka 1571
  • Safiullin hard Elo 1715 vs Ivashka 1548

Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.

Igrači

RS

Roman Safiullin

International · ATP
Rang-lista
#79 (↑)
Bodovi na rang-listi
744
Starost
29 (7 avg 1997)
Igra
Desnoruki
Najbolji plasman u karijeri
#36
2025 pobeda-poraz
13–20
Na hard
9–12
2025 titula
0
Elo rejting
1786 (hard 1715)
Osvojeni taj-brejkovi
77%
Osvojeni odlučujući setovi
55%
Mečevi u evidenciji
650
II

Ilya Ivashka

International · ATP
Rang-lista
#237 (↑)
Bodovi na rang-listi
241
Starost
32 (24 feb 1994)
Igra
Desnoruki
Najbolji plasman u karijeri
#40
2025 pobeda-poraz
12–10
Na hard
11–9
2025 titula
1
Elo rejting
1571 (hard 1548)
Osvojeni taj-brejkovi
84%
Osvojeni odlučujući setovi
53%
Mečevi u evidenciji
595

SerbianSport pogled

Rang-lista, Elo i forma uporedo

PrednostRoman Safiullinvodi u 4 od 6 kriterijuma

Roman SafiullinIlya Ivashka
#79Rang-lista#237
1786Elo rejting1571
1715Elo na hard1548
39%2025 procenat pobeda55%
77%Osvojeni taj-brejkovi84%
55%Osvojeni odlučujući setovi53%

Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.