Russian KHL Friday, 16 October 2026
Shanghai Dragons vs Ak Bars Kazan 2-3 – Russian KHL, 16 Oct 2026
Shanghai Dragons
2–3
Kraj
Ak Bars Kazan
MestoSKA Arena
DržavaRussia
Početak16 Oct · 17:30 BST
TakmičenjeRussian KHL
SerbianSport prognoza
Napravljeno pre meča
Naš izbor
55%
Shanghai Dragons
Početna
55%
45%
Naš izbor Shanghai Dragons Low pouzdanost Promašeno
- Shanghai Dragons won 2 of last 3 games, including a 5-0 away win.
- Ak Bars Kazan lost 4 of last 5 games, all at home.
- No recent head-to-head data available.
Procenjeno SerbianSport modelom na osnovu tabele, trenutne forme i rezultata, poslednjih međusobnih duela i prednosti domaćeg terena. Nije savet za klađenje.
Forma i skorašnji rezultati
Shanghai Dragons
- L14 oktShanghai Dragons 2–6 Traktor ChelyabinskRussian KHL
- L12 oktShanghai Dragons 2–3 Dinamo MinskRussian KHL
- W7 oktDynamo Moscow 2–3 Shanghai DragonsRussian KHL
- W5 oktHC Lada Togliatti 0–5 Shanghai DragonsRussian KHL
- L3 oktSeverstal Cherepovets 2–1 Shanghai DragonsRussian KHL
- W30 sepShanghai Dragons 4–1 Metallurg MagnitogorskRussian KHL
Ak Bars Kazan
- W18 oktDinamo Minsk 1–4 Ak Bars KazanRussian KHL
- L12 oktAk Bars Kazan 2–3 HC SochiRussian KHL
- L10 oktAk Bars Kazan 1–4 Severstal CherepovetsRussian KHL
- L5 oktAk Bars Kazan 0–2 Lokomotiv YaroslavlRussian KHL
- L2 oktAk Bars Kazan 2–3 Traktor ChelyabinskRussian KHL
- W30 sepAk Bars Kazan 4–1 Barys Nur-SultanRussian KHL