Finnish Liiga Wednesday, 23 September 2026
Vaasan Sport vs Kiekko-Espoo – Finnish Liiga, 23 Sep 2026
Vaasan Sport
0–1
BT
Kiekko-Espoo
MestoVaasan Sähkö Areena
DržavaFinland
Početak23 Sep · 16:30 BST
TakmičenjeFinnish Liiga
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
Naš izbor
50%
Vaasan Sport
Početna
50%
50%
Naš izbor Vaasan Sport Low pouzdanost
- Vaasan Sport has won 2 of last 5, including a home win over TPS Turku.
- Kiekko-Espoo has lost 3 of last 5, but won 6-2 at home vs KooKoo.
- No recent head-to-head data available; both teams show mixed form.
Procenjeno SerbianSport modelom na osnovu tabele, trenutne forme i rezultata, poslednjih međusobnih duela i prednosti domaćeg terena. Nije savet za klađenje.
Forma i skorašnji rezultati
Vaasan Sport
- L19 sepKärpät 3–2 Vaasan SportFinnish Liiga
- W17 sepLukko 1–2 Vaasan SportFinnish Liiga
- L15 sepÄssät 5–1 Vaasan SportFinnish Liiga
- W9 sepVaasan Sport 2–1 TPS TurkuFinnish Liiga
- L5 sepJukurit 4–0 Vaasan SportFinnish Liiga
- L4 sepPelicans 6–3 Vaasan SportFinnish Liiga
Kiekko-Espoo
- L19 sepÄssät 2–1 Kiekko-EspooFinnish Liiga
- L15 sepSaiPa 2–1 Kiekko-EspooFinnish Liiga
- W9 sepKiekko-Espoo 6–2 KooKooFinnish Liiga
- L5 sepKiekko-Espoo 1–2 PelicansFinnish Liiga
- W1 sepKiekko-Espoo 5–1 KalPaFinnish Liiga